Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud0 Ostukorv0

Remont ja hooldus

Kohvimasinate remont ja hooldus

Hinnakiri
 • Diagnostika 25€
 • Töötund 25€
 • Täishooldus 45€ kuni 60€ (sõltub masina mudelist ja töömahust)
 • Mürasummutus alates 30€
 • Ettevalmistus müügiks alates 60€
 • Transport edasi-tagasi üle Eesti 25€
 •  
Kohvifoorum

 

Teostame remonti ja hooldust kohvimasinatele  Jura – Nivona – Saeco – Delonghi – Miele – Melitta – Saeco – Philips – Gaggia – Krups – Bosch – Siemens – Stollar – Sage – Electrolux – Severin – Gaggenau – Nescafe 

Samuti teostame remonti ja hooldust ka integreeritavatele kohvimasinatele

Saada päring

 

 • Keeduploki renoveerimine

Aja jooksul keeduploki tihendid paisuvad, kuivavad või pragunevad, mis ei lase keeduplokil naasta algasendisse ega luua rõhku, et tekitada pruulimiseks vajalik rõhk. Kui kohvi valmistamise grupp ei naase algasendisse või ei saa pruulimisprotsessi alustada. Lisaks koguneb hallitus sageli tühjendusklapi ja mõnikord ka keeduploki ümber. Ainuüksi sel põhjusel tuleks masinat hooldada iga 1-2 aasta tagant. Me võtame keeduploki täielikult lahti, et puhastada ja desinfitseerida komponendid, määrida sobivad liikuvad osad ja vahetada kõik tihendid.

 • Veski hooldus

Liigne kohvipaks võib veskis tiheneda, takistades optimaalse koguse kohvi sattumist pruulimisgruppi. Lisaks on enamikul meie hooldatavatel kohvimasinatel pärast aastatepikkust kasutamist veskiterad nürid. Tulemuseks on nõrk maitsetu espresso. Me võtame veski lahti, et eemaldada kogu üleliigne kohv, asendame või kalibreerime noateri ja määrime tihendeid.

 • Veeahelate hooldus

Kogu vesi sisaldab mikroskoopilisi mineraale, mis kogunevad aja jooksul, põhjustades ummistusi ja O-rõngaste kahjustusi. Kontrollime visuaalselt iga PTFE vooliku, eemaldame tihendi (metallist sisetükk) ja loputame voolikut suruõhuga. Seejärel vahetame välja ja määrime kõik veeringi tihendid.

 • Katlakivi eemaldamine ja puhastamine

Meie teenuse viimane etapp hõlmab katlakivi eemaldamist ja masina puhastamist, et kohvi- ja aurutermoplokid ei oleks ummistunud. Samuti puhastame masina seest ja väljast. Eemaldame kohvi väljutamise tila, et seda puhastada ja desinfitseerida. Üleliigne kohvipaks koguneb tilasse ja ka kohvi valmistamise gruppi. Niiskus ja kohvipaks loovad ideaalse keskkonna bakterite ja hallituse kasvuks.

 • Teenindusaeg

Meie praegune töötlemisaeg on ligikaudu 7 – 10 tööpäeva. Kuigi see on haruldane, võivad elektriprobleemid või osade saadavus seda tööaega pikendada; pikenenud viivitusest teavitatakse klienti aga 5 tööpäeva jooksul pärast kohvimasina töölauale asumist.

 
 • Kohvimasinate remont
 • Kohvimasinate hooldus
 • Kohvimasinate seadistamine
 • Kohvimasinate puhastus spetsiaalsete vahenditega (katlakivi eemaldamine, kohviõli eemaldamine, kohviveski puhastamine, kohvimasina veesüsteemi loputamine, piimavahustaja puhastamine, kohvimasina sisepuhastus)
 • Kohvimasinate diagnostika
 • Tihendite vahetus
 • Kohvimasinate renoveerimine
 • Varuosade müük kohvimasinatele
 • Kohvimasinate utiliseerimine
 
 
 

Peale hooldust võib kohvimaitse paremaks ja tugevamaks muutuda tänu puhastatud kohviveskile. Samuti saab ka reduktori krigina eemaldada teatud kohvimasinate mudelitel hoolduse käigus.
Diagnostika tasu ei ole vaja tasuda kui hooldate või parandate masinat.
Kui masina remont ei ole otstarbekas, saab kohvimasina jätta varuosadeks, ka siis ei ole vaja tasuda diagnostika eest.

 

Korduma kippuvad küsimused – KKK täisautomaatsete kohvimasinate kohta

Kui sageli peaksin oma täisautomaatset kohvimasinat puhastama ja katlakivi eemaldama?

Kohviubade mahutit on kõige parem puhastada iga kord, kui oad on täielikult ära kasutatud – see hoiab ära rasvade ladestumise. Sama kehtib ka kohvipaksu mahuti tühjendamisel. Piimanõu on tundlik ka mikroobide suhtes – siin on soovitatav igapäevane puhastamine. Samuti on kõige parem puhastada voolikuid ja ühendustorusid iga päev. Keeduseadet ehk plokki tuleb kord nädalas  loputada. Kui vesi on kare, eemaldage masinast katlakivi kord kuus, kui vesi on pehme, piisab iga kahe-kolme kuu tagant.

Kus on minu täisautomaatse kohvimasina õige koht?

Valmistamise ajal puutub seade kokku suure survega, mida see peab taluma. Seetõttu on see üsna raske ja massiivne. Veenduge, et alus toetab kohvimasinat. Koht peaks olema kergesti ligipääsetav, et teil ei tekiks sellega raskusi. Olemasolevad kaablid ja voolikud ei tohi rippuda.

Kas ma saan oma täisautomaatse kohvimasina jaoks kasutada ka tavalist jahvatatud kohvi?

Pole vahet, kas kasutad kohviube või kohvipulbrit. Mõnel seadmel on ka teine konteiner, nii et mõlemad variandid on võimalikud. Maitse poolest on aga ilmselgelt paremad oad, mida kohvimasin värskelt jahvatab.

Kas ma saan oma täisautomaatse kohvimasinaga ka teed keeta?

Kui teie seadmel on kuuma vee funktsioon, pole see probleem. Kasutage kindlasti õiget temperatuuri: puuvilja- ja taimeteed vajavad väga kuuma vett (95 kraadi), musta või rohelise tee vesi peaks olema veidi külmem (90 kraadi või 75-85 kraadi).

Millised on täisautomaatsete kohvimasinate tüüpilised kuluvad osad?

Tüüpilised kuluvad osad on komponendid, mida on vaja igas pruulimisprotsessis. Väikesed osad, nagu tihendid ja O-rõngad, filtrid, kruvid ja voolikud ning ventiilid, on eriti vastuvõtlikud kulumisele. Isegi elektrooniliste komponentide, nagu andurid ja kaitsmed, puhul peate aeg-ajalt arvestama defektidega. Samuti tuleks aeg-ajalt vahetada pruulimisgruppi, veepumpasid, tilgaresti, veepaaki ja veskeid. Vahetage kuluvad osad aegsasti välja, enne kui masin kahjustub. Tähelepanu: Ainult originaalvaruosad garanteerivad, et teie täisautomaatne kohvimasin töötab taas korralikult!