Kohvimasin Melitta Latticia OT F30/0-100

Kohvimasin Melitta Latticia OT F30/0-100

Kuumakse al. 17.06€ / 48 kuud

489,00 (km-ta 407,50)

Kohvimasin Melitta Latticia OT F30/0-100

Melitta Latticia on lihtne, vaikne , täisautomaatne kohvimasin mis on taskukohane ja igati vastupidav.

 

 • Täisautomaatne
 • Terasest kohviveski
 • Sümbolitega displei
 • Veepaak 1,5 l
 • Kohviubade mahuti 250 g
 • Kohvijäägi anum 10 portsjonit
 • Reguleeritavad kohvitilad
 • Kaks kohvi korraga
 • Reguleeritav kohvi kangus
 • Reguleeritav kohvi kogus
 • Reguleeritav jahvatusaste
 • Programmeeritav kohvi temperatuur
 • Automaatsed puhastusprogrammid
 • Valmistab espressot, tavalist kohvi, capuccinot, latte macchiatot

 

Laos

Wishlist icon Lisa lemmikutesseLisa lemmikutesse

Kirjeldus

Kohvimasin Melitta Latticia OT F30/0-100

 

LATTEPERFECTION SÜSTEEM

Topelt vahustus, topelt maitset: uus “LATTEperfection” süsteem muudab kõik sinu piimavahulised unistused reaalsuseks – vaid nupuvajutusega. Erinevalt teistest turul olevatest integreeritud piimasüsteemidest vahustab see piima kaks korda. Tulemuseks on imeliselt peen piimavaht, mis serveeritakse täpselt õige temperatuuriga.

ONE TOUCH

Naudi café crème kohvi, cappuccinot ja latte macchiatot, lihtsalt reaalse välimusega kujutise nupule vajutades. Vaid nupuvajutusega saad valmistada ja piimavahtu või kuuma vett.

ERITI SUURED ANUMAD

“Latticia® OT” sisaldab endas eemaldatavat, erakordselt suurt veepaaki (1.5 l), ning eriti suurt oamahutit (250 g), mistõttu jätkub sulle alati piisavalt kohvi, mida nautida. Olenemata selle vaid 20-cm laiusest on see seade piisavalt mahukas, et valmistada lihtsa vaevaga ka kaks piimajooki korraga.

ERAKORDSELT VAIKNE VESKI

Nüüd saad omale värskelt jahvatatud ubadest kohvi valmistada ilma lähedasi äratamata! See kohvimasin on varustatud eriti vaikse roostevaba koonusveskiga, mis jahvatab oad vaikselt ja efektiivselt.

VALMISTUSKANGUS JA JAHVATUSASTE

Kõigi personaalsetele vajadustele vastamiseks saab reguleerida nii valmistuskangust (kolm seadistust), kui ka jahvatusastet (viis seadistust).

JOOGIKOGUSE REGULEERIMINE

Soovitud joogikogust saad reguleerida nii mustade kohvijookide kui ka piimaga kohvide puhul. Joogitila saab tõsta kuni 135 mm kõrgusele, et kasutada ka klaase või eriti kõrgeid tasse.

IDEAALNE AROOM

Uus pumba kontrollsüsteem tagab, et kohv oleks veega kontaktis täpselt soovitud aja. Naudi klassikalist espressot ja café crème retsepte – veatute aroomideta!

AUTENTNE ITAALIA VALMISTUSPROTSESS

Kohv? Piim? Vaht? Või mis see järjekord oligi?.. Garanteerime, et kõik koostisosad lisatakse õiges, Itaalia traditsioonidel põhinevas autentses järjekorras.

KRIIMUSTUSKINDEL

Tilgaalus sisaldab roostevabast terasest tassirsti, millel on kõrge kvaliteediga integreeritud kriimustuskindlast plastikust sisu.

“QUICK & CLEAN”

Oma uut seadet regulaarselt puhastada on alati hea mõte, (st siis, kui on valmistatud kaks piimapõhist jooki). Õnneks tagab uus piimasüsteemi puhastusprogramm “Quick & Clean” veatu hügieeni vaid kahe lihtsa sammuga! Piisab, kui kasta piimavoolik puhta kraaniveega täidetud anumasse ja käivitada puhastusprogramm. Tänu sellele, et piimaseadet on lihtne lahti võtta ja puhastada, on kogu protsess veelgi arusaadavam.

AUTOMAATNE PUHASTUS-, JA KATLAKIVIEEMALDUSPROGRAMM

See kohvimasin teavitab teid automaatselt iga kord, kui seda on vaja puhastada või katlakivi eemaldada. Hooldusnupp tagab lihtsa juurdepääsu puhastus- ja katlakivieemaldusprogrammile, valmistustemperatuurile, vee kareduse seadistustele ja käepärasele automaatse väljalülituse funktsioonile. Vajadusel on ka keeduplokki lihtne eemaldada. Pääsete masina sisemusse lihtsalt ligi, ning saate seda probleemideta põhjalikult puhastada.

VEEFILTRI ÜHILDUVUS

Oma kohvi veelgi maitsvamaks muutmiseks kasuta “Melitta® Pro Aqua” veefiltreid. Nende kasutamine võimaldab sul katlakivieemaldust teostada vaid kord aastas.

Lisainfo

Kaal 10 kg
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud Ostukorv
Tootefiltrid

Tootekategooriad

Kohvimasin Melitta Latticia OT F30/0-100

489,00 (km-ta 407,50)

489,00 (km-ta 407,50)