Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud0 Ostukorv0

LISAGARANTII

69 2 aastaks
 • Pikendatud garantii kaheks aastaks
 • Eelisjärjekorras remont
 • Tasuta vea tuvastamine
 • Võimalus kasutada remondi ajal asendustoodet
 • Tootmisdefektide kaitse kokku kuni 4 aastat
Kohvimasin Miele CM 5410

869,00 (km-ta 724,17)

869,00 (km-ta 724,17)

Kohvimasin Miele CM 5410

Kohvimasin Miele CM 5410

Kuumakse al. 27,10 / 60 kuud

869,00 (km-ta 724,17)

Kohvimasin Miele CM 5410 silence

Maailma ühe kuulsaima kodumasinate tootja poolt välja antud Miele “CM 5410 Silence” on disainitud neile, kes eelistavad oma jooke nautida kahekesi . See masin on võimeline valmistama kaks jooki samal ajal – olgu see siis must kohv või piimakohv. Kui võõrustad külalisi, või soovid end eriti pika kohvipausiga hellitada, saad kasutada kannutäie kohvi funktsiooni. Rikkalik aroom, täidlane ja perfektsuseni lihvitud maitse on tagatud Aromatic süsteemi poolt. Integreeritud automaatsed hooldusprogrammid ja nõudepesumasinas pestavad osad tagavad eriti lihtsa hoolduse

 

 • Täisautomaatne
 • Värvus  must
 • LCD displei
 • Puutepaneel
 • Veepaagi maht 1.3 l
 • Kohviubade mahuti 200g
 • Maksimaalne tassi kõrgus 135 mm
 • Veepumba rõhk 15bar
 • Automaatne voolikuga vahustaja
 • Kuuma vee ja – piima valmistamine
 • Lapselukk
 • My Coffee 2 kasutajaprofiili
 • Automaatsed puhastusprogrammid
 • Programmeeritav veetemperatuur

 

        Tarneaeg 3 – 5 tööpäeva

Wishlist icon Lisa lemmikutesseLisa lemmikutesse

Kirjeldus

Kohvimasin Miele CM 5410 silence

 

Maailma ühe kuulsaima kodumasinate tootja poolt välja antud Miele “CM 5410 Silence” on disainitud neile, kes eelistavad oma jooke nautida kahekesi . See masin on võimeline valmistama kaks jooki samal ajal – olgu see siis must kohv või piimakohv. Kui võõrustad külalisi, või soovid end eriti pika kohvipausiga hellitada, saad kasutada kannutäie kohvi funktsiooni. Rikkalik aroom, täidlane ja perfektsuseni lihvitud maitse on tagatud Aromatic süsteemi poolt. Integreeritud automaatsed hooldusprogrammid ja nõudepesumasinas pestavad osad tagavad eriti lihtsa hoolduse.

 

TRENDIKAD JOOGID VAID NUPUVAJUTUSE KAUGUSEL

Naudi kõige populaarsemaid kohvijooke vaid ühe puudutusega: ristretto, espresso, must kohv, lungo, cappuccino, latte macchiato ja latte. Lisaks saad valmistada piimavahtu või kuuma piima (e. kui tunned, et tahaksid tassikese kuuma šokolaadi või kakaod), ning ka kuuma vett.

2 TASSI LATTE MACCHIATOT KORRAGA

Täisautomaatne kohvimasin Miele “CM 5410 Silence” on ideaalne neile, kes soovivad nautida oma kohvi kahekesi. Võid unustada teise tassi valmistamisele kuluva aja – selle masina abil saad valmistada 2 jooki korraga!

UUS KANNU FUNKTSIOON

Kui võõrustad külalisi, või soovid end eriti pika kohvipausiga hellitada, saad kasutada kannutäie kohvi funktsiooni:  masin valmistab 3-6 portsjonit kohvi korraga – vaid ühe nupuvajutusega.

ISIKLIKUD KASUTAJAPROFIILID

Lisaks “Miele” profiilile e. “Miele” joogimenüüle saad luua lisaks 2 personaalselt profiili. Erinevate kohvimaitsete austajad saavad nautida oma kohvi just nii, nagu ise soovivad. Erinevad joogikoguseid ja parameetreid saab muuta, valida, kui ka eraldi salvestada nii mustade kohvijookide, piimajookide, tee, ning ka kuuma vee puhul.

AROMATIC SYSTEM KÕIGE AROMAATSEMA KOHVI JAOKS

Sellel kohvimasinal on veski, mis säilitab ja avaldab hoolikalt sinu kohviubade aroomi. Koostöös “Miele” infusioon-tehnoloogiaga garanteerib see, et valmistatud jook on iga kord imeliselt aromaatne ja maitsev.

KOHV SINU MAITSELE

Kõiki omadusi saab vastavalt sinu individuaalsele maitsele muuta – jahvatusastet, jahvatatava kohvi kogust (kangust), joogi temperatuuri ja portsjoni suurust.

ERAKORDSELT MUGAV AUTOMAATNE PIIMASÜSTEEM

See täisautomaatne kohvimasin Miele “CM 5410 Silence” on varustatud integreeritud automaatse voolikuga piimasüsteemiga. See süsteem on äärmiselt praktiline: vooliku saab sisestada otse “Miele” piimaanumasse (komplektis), või piimapakki. Automaatne piimasüsteemi loputusprogramm muudab kõik veelgi lihtsamaks – peale iga piimajoogi valmistamist pead vooliku lihtsalt tassiresti külge kinnitama, ning süsteem loputab ennast automaatselt. Kui piimavoolik parasjagu kasutuses ei ole, saad seda hoida spetsiaalses hoiu-alas.

AUTOMAATNE HOOLDUS

See kohvimasin on tänu automaatsetele piimasüsteemi loputus-, ja puhastusprogrammidele, keeduploki puhatusele ja katlakivieemaldusele erakordselt lihtsasti hooldatav. Lihtsasti eemaldatavad osad, nagu piimasüsteem ja kohvi keeduplokk, tagavad ideaalse puhtuse. Veelgi suurema mugavuse jaoks on nii tilgaalus ja selle rest, kohvijäägi anum, veepaak ja väljavoolu toru (väljaarvatud selle roostevaba kaas) pestavad nõudepesumasinas.

LAPSELUKK

Teiste isikute (e. laste) kasutamise vältimniseks saad kohvimasina ohutult lukustada.

Lisainfo

Kaal 10,5 kg
Mõõtmed 46 × 24,1 × 36 cm
Joogid

Must kohv, Capuccino, Espresso, Latte Macchiato, Ristretto, Kohvikann, Latte, Lungo

Tüüp

Täisautomaatne

Vahustaja

Automaatne voolikuga

Displei

LCD, must valge

Veepaagi maht

1,3 l

Kohvioa mahuti

200 g

Programmeeritav veetemperatuur

Jah

Heliisolatsioon

Ei

Bluetooth

Ei