Melitta CI Touch Silver

Melitta CI Touch Silver

Kuumakse al. 22.5€ / 60 kuud

699,00 (km-ta 582,50)

Täisautomaatne kohvimasin lihtsa puutetundliku käivitamise funktsiooniga

Vapustav must välisilme, mis toob teie kohvimasinasse stiili ja klassi. Melitta CI Touch® on täielikult automatiseeritud kohvimasin, mis pakub 10 maitsvat kohvijooki ühe nupuvajutusega. Erinevalt teistest kohvimasinatest saate vaikse veski, mis suudab kahekambrilise oamahutiga jahvatada kahte erinevat tüüpi ube.

 

Tarneaeg 4 – 9 päeva

Wishlist icon Lisa lemmikutesseLisa lemmikutesse

Kirjeldus

Melitta Ci Touch Silver 

 

10 erinevat kohvi
Kohvimasin Melitta CI Touch must kohvimasinaga saata nautida laia kohvivalikut. Valmistada saab 4 klassikalist varianti – espresso, café crème, cappuccino ja latte macchiato, lisaks veel 6 kohvi varianti, nagu lungo, americano ja espresso macchiato.

Käsitsi ”Bean Select” valimisega
Erinvevate kohvi variantide perfektsel valmistamisel on vajalikud parima maitse tagamiseks erinevat tüüpi kohvioad . Seetõttu on CI Touch® kohvimasinal kahe kambriga kohviubade konteiner “Bean Select” (käsitsi valimisega), mis sõltub retseptist ja isiklikust maitsest, võimaldades valida näiteks mahedad või tugevalt aromaatsed espresso kohvioad. Arooomi säilitav kaas ja toonitud konteiner aitavad samuti kohviubade maitset säilitada. Jahvatatud kohvi kanal annab ka võimaluse kasutada juba jahvatatud kohvi.

Üks puudutus
CI Touch® avaldab muljet oma lihtsa kasutamisega. erinevad kohvivariandid, nagu espresso, café crème, cappuccino ja latte macchiato saab valmistada kõigest ühe puudutusega. Samuti saate valida sooja piima, piimavahu või kuuma vee lihtsalt või mugavalt ühe puudutuse abil.

Itaalia valmisutsviis

Itaalia valmistusviis annab teile ehtsa maitse, tagades itaalia retseptile vastava õige koostisainete lisamisjärjestuse. Seega latte macchiato valmistamisel lisatakse espresso piima järel ja cappuccino valmistamisel piimavaht teisel ringil.

My Coffee Memory
“My Coffee Memory” funktsiooniga saate programmeerida oma lemmikkohvi individuaalselt. Melitta CI Touch talletab 4 inimese kohvi seaded.

TFT värviline ekraan
Uuenduslik puutepind tähendab, et saate kasutada kohvimasinat seda õrnalt puudutades, mis muudab selle kasutamise väga lihtsaks. Kõrge eraldusvõimega TFT ekraan toetab teid selgete juhistega.

Kõik ühes väljund
Eraldi otsikud kohvile, piimale ja kuumale veele tähendab, et saate valmistada oma lemmikjoogi ilma tassi liigutamata. Kohvi väljundisse on integreeritud ka LED – valgusti ja selle kõrgust saab kuni 140 mm reguleerida, seega on ruumi ka kõrgetele latte macchiato klaasidele.

Lisainfo

Kaal 15 kg
Tüüp

Täisautomaatne

Displei

TFT, puutetundliku paneeliga

Automaatne vahustaja

Jah, automaatse vahustaja pesuga

Veepaagi maht

1,8 l

Kohvioa mahuti

270 g, pooleks jagatud erineva oa jaoks

Programmeeritav veetemperatuur

Jah

Personaalsed retseptid

4 inimesele

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud Ostukorv
Tootefiltrid

Tootekategooriad

Melitta CI Touch Silver

699,00 (km-ta 582,50)

699,00 (km-ta 582,50)