Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud0 Ostukorv0

Tarnetingimused

TELLIMUSTE TÄITMINE JA KAUPADE KÄTTETOIMETAMINE

Tavaliselt täidab Kohvifoorum tellimuse 24h jooksul ja reedel saabunud tellimused jõuavad Teieni esmaspäeval. Tellimus toimetatakse kohale  Fastkulleri, DPD, Itella ja Venpak kulleriga.

Laos puuduvate kohvimasinate ettetellimisel on tarneaeg 1 – 2 nädalat. Kui üks tellimus sisaldab lisaks tavatarneajaga toodetele ka pikema tarneajaga tooteid, siis Kohvifoorum tarnib tavatooted tavalises korras ja pikema 2 – 4 nädala tarneajaga toode tarnitakse hiljem eraldi.

KAUBA TRANSPORT

Kohvifoorum toimetab kaubad kulleriga Teie poolt tellimuses märgitud aadressile kätte. Tellimust vormistades saate ise määrata aadressi, kus soovite kaupa vastu võtta.

Kui tellimus esitatakse reedel siis enne kauba toomist võtab Kohvifoorum Teiega telefoni teel ühendust, et täpselt kokku leppida kohaletoimetamise aeg.

Kui Kohvifoorum ei saa Teiega ühendust või Teil ei ole võimalik kaupa vastu võtta, siis toob kuller selle Teie kätte esmaspäeval. Kättetoimetamisega tekkinud tõrgetest palume teatada meie klienditeeninduse telefonil 58647684 või e-mailile info@kohvifoorum.ee.

TRANSPORDITASU

Igale saadetisele olenemata kogusest ja kaalust lisandub transpordikulu 4,80 eurot. Ole nutikas ja telli korraga rohkem sest sama kuluga saad tellida näiteks kohvi kogu aasta tarbeks.

Kohvimasinad on nn suuremõõtmeline saadetis mida transporditakse märkusega “Ettevaatlikult” ja mille transpordikulu on väikesetel espressomasinatel 15 eurot ja suurtel täisautomaatsetel espressomasinatel ja kohviautomaatidel 0,25 eurot kilomeeter.