Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud0 Ostukorv0
Tootefiltrid

Filtreeri hinna alusel

Tootekategooriad

Kaubamärk

Kohvioad

Filter

Näitan 1–16 tulemust 31-st

 

 

KOHVIOAD , ESPRESSOOAD TÄISAUTOMAATSETELE KOHVIMASINATELE

Suur valik kohvi, kohviube ja espressoube täisautomaatsetele kohvimasinatele ja espressomasinatele. Soodne gastrokohv, 100% Arabica, orgaaniline kohv, kofeiinivaba, õiglase kaubanduse kohv ja muud kvaliteetsed segud tuntud röstijatelt nagu Lavazza, Lucaffe, Dallmayr
 

Lavazza kohvioad

Lavazza Whole Bean on formaat, mis on pühendatud kohvisõpradele, kes soovivad nautida värskelt jahvatatud kohvi. Kogege oma lemmiksegu kodus jahvatamist.
Nende peente kohvisegude saamiseks valib Lavazza välja ainult parimad araabika ja robusta oad Kesk- ja Lõuna-Ameerikast ning Aasiast. Nende segude jaoks valitud kohvioad pakuvad laia valikut maitseid, et rahuldada kõige rafineeritumaid maitseid, nagu teie. Barista-väärilise unustamatu kohvielamuse saamiseks valige Lavazza kvaliteetne terve uba.

Dallmayr kohvioad

Dallmayr on üks tuntumaid Saksa kohvibrände – uuri juba täna, miks! See on esmaklassiline segu parimatest Arabica mägismaa kohviubadest. Sujuv, silmapaistev, tasakaalustatud ja täidlane kohv täidab teie päeva elegantsi ja naudingutundega, mida suudab pakkuda ainult Dallmayr. See on ka üks väheseid kohvibrände, mis viimistleb oma kohvi nii, et see ei sisaldaks kibedust ega ärritavaid aineid, nii et see ei avaldaks teie kõhule kahjulikku mõju

Pauligi kohvioad  

Paulig on üks maailmakuulsaid kaubamärke, mis on populaarsed gurmaanide seas üle kogu maailma. Tootja on täna esitlenud mitut Pauligi kohvi sorti, mis on mõeldud selle joogi tundjate erinevatele maitsetele ja eelistustele.

Pauligi kohv – kaubamärgi eripära

See ülemaailmne bränd ilmus turule juba 1876. aastal ning oma nime sai kohv neiu Paula nime järgi, kellest sai kaunis rahvuskleidis ettevõtte tõeline visiitkaart. Pauligi kohv meelitab kliente oma ainulaadsete maitse- ja aroomiomadustega, mis ilmnevad mitte ainult tänu kasutatud toorainele, vaid ka professionaalsele lähenemisele toote valmistamisele. Selle kohvi peamised eristavad omadused ostjate sõnul on:

  • Ainult sertifitseeritud tooraine kasutamine, tänu millele on tagatud toote laitmatu ja kõrge kvaliteet;
  • Vastavus kõikidele rahvusvahelistele eeskirjadele ja standarditele, mis reguleerivad sanitaartingimuste järgimist ja keskkonnaohutuse säilitamist kohviubade tootmisel;
  • Koostöö ainult Brasiilia ja Colombia usaldusväärsete toorainetarnijatega;
  • Regulaarsed iga-aastased kohvitarned maailmaturule, koguses vähemalt 50 miljonit kg.

Tänapäeval on Pauligi kohvivalik nii lai ja mitmekesine, et ka kõige kogenumad ja nõudlikumad gurmaanid suudavad endale sobiva joogi välja valida.