Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud0 Ostukorv0
Tootefiltrid

Filtreeri hinna alusel

Tootekategooriad

Kaubamärk

Miele

Filter

Näitan kõiki 3 tulemust

 

MIELE TÄISAUTOMAATNE KOHVIMASIN – KODUMASIN PUHTA KOHVINAUDINGU JA TÄIUSLIKE KOHVIJOOKIDE JAOKS

Alates perefirma “Miele” asutamisest 1899. aastal, mis on tänaseni iseseisev, on ettevõte esindanud ettevõtte filosoofiat “Alati parem”. See, mis sai alguse lüpsimasinate tootmisest, millele järgnesid autod, pesumasinad ja muud tooted, tähendas, et Miele ettevõte tegi endale nime mitte ainult Saksamaal ja Euroopas, vaid kogu maailmas. Eelkõige kodumasinad, millele ettevõte on keskendunud, ei sea uusi standardeid mitte ainult oma jõudluse, energiatõhususe ja vastupidavuse, vaid ka kasutusmugavuse, teeninduse ja disaini osas.

2010. aastal suutis Miele välja pakkuda isegi muljetavaldava eraldiseisva kohvimasina ja lülitas kohvimasina oma tooteportfelli. Need tagavad täiusliku kohvinaudingu , on lihtsasti kasutatavad tänu maksimaalsele kasutuslihtsusele ja on elegantse disainiga paljudes värvides. Tänu sisseehitatud keerukale sisseehitatud seadmetehnoloogiale ja nende kompaktsele disainile saab Miele kohvimasinad hõlpsasti asukohta integreerida.

MIELE TÄISAUTOMAATSED KOHVIMASINAD – GARANTEERIVAD MAKSIMAALSE KOHVI JA KOHVIJOOKIDE NAUTIMISE

Miele toodetud täisautomaatseid kohvimasinaid pakutakse erineva disaini ja korpuse suurusega . Need on kujundatud ühelt poolt eraldiseisvate ubade süsteemiga kohvimasinatena ja teisest küljest sisseehitatud kohvimasinatena koos ubade süsteemiga või Nespresso süsteemiga . Eraldi seisvad seadmed leiavad oma koha mitte ainult köögis, vaid kõikjal, kus soovite maitsvat kohvi nautida. Ubade süsteemiga sisseehitatud kohvimasinad on ideaalselt paigaldatud kõrgesse kappi 45 sentimeetri kõrgusesse nišši. Nespresso süsteemiga sisseehitatud seadmete jaoks piisab 35 sentimeetri kõrgusest nišist.

Kõigi nende seadmetega on tänu üksteisega ideaalselt sobitatud süsteemile võimalik lisaks lihtsale kohvile või espressole toota ka mitmesuguseid erakordselt hea kvaliteediga kohvijooke . Selle tagavad ka integreeritud tehnoloogia, selle mitmed funktsioonid, omadused ja läbimõeldud detailid ning ubade kvaliteet. Muuhulgas võimaldavad väga vaiksed roostevabast terasest veskid kohviube õrnalt jahvatada , mis laseb nende aroomil keetmise ajal täielikult välja areneda ning tagab täieliku aromaatse kohvinaudingu.

Soovitud kohvijoogi parameetrid on eelprogrammeeritud ja neid saab teha ühe nupuvajutusega. Kuid neid saab ka kohandada . Et tagada täiuslik kohvinauding, mis ei sõltu ainult kohvi valmistamisest, vaid ka kohvi kvaliteedist, lõi Miele koostöös eraröstimisettevõttega oma kohvisegu nimega “Black Edition Nº 1”, mis on kohandatud Miele kohvimasinatele.

MIELE TÄISAUTOMAATSE KOHVIMASINA KASUTUSLIHTSUS JA FUNKTSIOONID

Kõik Miele kohvimasinad on kasutajasõbralikud kasutada.

MIELE ERALDISEISVAD KOHVIMASINAD UBADE SÜSTEEMIGA

Püstiseadmete juhtimiseks kasutatakse uuenduslikku puutetundlikku ekraani koos lihttekstiga . Täisautomaatsete kohvimasinate intuitiivseks ja mugavaks kasutamiseks piisab vaid sõrmepuudutusest või lühikesest pühkimisest. Lisaks on ubade süsteemiga eraldiseisvad kohvimasinad varustatud järgmiste funktsioonidega:

OneTouchi valmistamine ja uus OneTouch for Two funktsioon võimaldavad valmistada kahte jooki korraga . Programmi käivitamiseks piisab vaid ühe nupuvajutusest. Saate valida 16 erineva joogi vahel , sealhulgas kohvijooke, nagu lihtne kohv, long kohv, espresso ja espresso macchiato, ristretto, cappuccino, flat white ja cappuccino Italiano, latte macchiato, café latte, café au lait ja caffé americano. Kuid pakkumisel on ka roheline tee, must tee, taime- või puuviljatee.

Võimalik on isegi salvestada oma lemmikjoogid ühte kümnest saadaolevast kasutajaprofiilist . Siin salvestatakse kõik joogi parameetrid, nagu jahvatava kohvi kogus, vee kogus, vee temperatuur ja võimalusel piima valmistamine.

Tagamaks, et vastavad kohvijoogid saaksid ideaalset piimavahu, varustati seadmed cappuccinatoriga, mis soojendab piima mõne sekundiga ning vahustab selle seejärel ettenähtud tassi või klaasi.

Et vastavalt individuaalsetele vajadustele saaks kasutada ka teist tüüpi kohvi, on eraldiseisvatel kohvimasinatel kohvipulbrisahtel, mida saab täita jahvatatud kohvipulbriga .

Dünaamiline keedukamber, mis vee sisse voolates laieneb, tagab eriti intensiivse kohviaroomi. Kohvipulber ja vesi segunevad väga intensiivselt, mis toob kaasa aroomi parema arengu . Kohv on seega aromaatsem.
Pudelikael kohvi valmistamisel tekib siis, kui korraga on vaja mitu tassi kohvi. Selle vältimiseks on Miele oma kohvimasinad varustanud kohvi- ja teekannu funktsiooniga. See võimaldab ühe nupuvajutusega tila alla asetatud potis valmistada kaheksa tassi.
Integreeritud automaatne kesktila reguleerimine, nn CupSensor (ainult Miele jaoks), suudab ära tunda tassi kõrguse vahemikus kaheksa kuni 16 sentimeetrit ja liigutab tila ideaalsesse asendisse. See tagab mitte ainult õige kohvitemperatuuri, vaid ka täiusliku kreemi. Lisaks välditakse pritsmeid.
Visuaalne esiletõst on LED-valgustus BrilliantLight, mis mitte ainult ei pane tassi õigesse valgusesse, vaid loob ka köögile meeldiva atmosfääri.

Valmistamisparameetreid, vee kogust ja jahvatuse kogust saab integreeritud ekspertrežiimis vastavalt maitsele reguleerida isegi toimingu ajal .
Millal Miele kohvimasin tuleb sisse ja välja lülitada, saab tänu olemasolevale taimeri funktsioonile individuaalselt programmeerida.
Et lapsed seadmeid kogemata sisse ei lülitaks, on Miele kohvimasinad varustanud süsteemilukuga, mida saab seadistada ühe nupuvajutusega.

Ka puhastamise ja hooldamise osas on Mielel palju pakkuda. Muuhulgas on Miele kohvimasinad varustatud nii piima kandvate elementide automaatse loputamise kui ka automaatsete puhastusprogrammide ja automaatse loputusfunktsiooniga . Mõnel mudelil on patenteeritud automaatne katlakivieemaldusprogramm AutoDescale (ainult Miele jaoks). Keeduseadet on lihtne eemaldada ja see on kiiresti puhastatav. Tänu ComfortCleani süsteemile saab paljusid komponente , nagu prügikonteinerit ja veepaaki, pesta nõudepesumasinas.

MIELE SISSEEHITATUD KOHVIMASINAD KOOS UBADE SÜSTEEMIGA

Sisseehitatud täisautomaatsetel ubade süsteemiga kohvimasinatel on tsentraalselt paigutatud ekraan , mille all on anduritega nupupank. Vasakpoolse ekraani kõrval on üksikute jookide sümbolid. Soovitud kohv või jook valitakse vastavale sümbolile vajutades. Ekraani paremal küljel olevat puuteelementi kasutatakse erinevatel tasanditel navigeerimiseks.

Lisaks funktsioonidele, millega on varustatud ka Miele eraldiseisvad kohvimasinad, on sisseehitatud kohvimasinatel ka mugav EasyClick-süsteem, mis tagab lihtsa dokkimise ja piimasüsteemi eemaldamise . Mõnel mudelil on kvaliteetne klaasist piimaanum.

Integreeritud patenteeritud sisseehitatud nõudesoojendaja (ainult Miele jaoks) hoiab teie tassid soojas. See soojendab tassid automaatselt pool tundi enne programmeeritud sisselülitusaja algust ja tagab täiusliku kohvinaudingu .

Lisaks sisseehitatud veepaagiga kohvimasinatele on saadaval ka mudelid, millel on fikseeritud värske veevarustus. Nende kohvimasinate puhul ei ole vaja veepaaki pidevalt täita . Vajadusel saab fikseeritud veevarustusega seadmeid vastavalt soovile ka paagitööle ümber ehitada.

Tänu valikuliselt valitavale ökorežiimile on võimalik hoida energiakulu võimalikult madalal. Seda saab valida või tühistada põhiseadete kaudu.

Mõned neist Miele seadmetest on isegi andmevõrkudesse integreerimiseks ette valmistatud. Need on tähistatud Miele@home sümboliga.

MIELE SISSEEHITATUD KOHVIMASINAD NESPRESSO SÜSTEEMIGA

Miele sisseehitatud Nespresso süsteemiga kohvimasinad võimaldavad valmistada kohvi ja espressot, aga ka erinevaid kohvijooke nagu latte macchiato ja cappuccino kapslitest, millesse on suletud kohvipulber. Kapslid asetatakse integreeritud salve, mida juhitakse elektrooniliselt . Magasin on viie kapslivõlliga, kuhu mahub kokku kuni 20 kapslit. Tänu ekraanil olevale programmeerimisele saab vastavaid Nespresso kohvitüüpe määrata kiiresti ja lihtsalt. Olgu veel mainitud, et Miele Nespresso kohvimasinad on ainsad masinad, millel on 20 kapslisse mahutav salv. Nespresso sort valitakse ühe nupuvajutusega. Kuna ajakirja saab kergesti eemaldada, ei ole ajakirja uuesti täitmine probleem .

Nespresso süsteemiga sisseehitatud kohvimasinad on samuti varustatud kõigi funktsioonidega, mis on ka eraldiseisvatel ja sisseehitatud ubade süsteemiga kohvimasinatel. Lisaks olid need varustatud patenteeritud ComfortDoor-uksega (eksklusiivne Miele jaoks), mis võimaldab kogu esiosa lahti keerata. See tagab hõlpsa juurdepääsu sellistele komponentidele nagu veepaak, jäätmemahuti või tilgavann.

MIELE TÄISAUTOMAATSETE KOHVIMASINATE TARVIKUD JA KLIENDITEENINDUS

Loomulikult pakub Miele kvaliteetsetele täisautomaatsetele kohvimasinatele ka originaalvaruosi ja tarvikuid remondi korral ning pikaealisuse, ohutuse, funktsionaalsuse ja tõhususe säilitamiseks . Need ning hooldus- ja puhastustooted on saadaval Kohvifoorumi veebisaidil tarvikute poes. Kuid osi saab tellida ka tmeie klienditeeninduse kaudu, varuosi ja tarvikuid tellides telefoninumbrilt: +372 58647684.

Kliendid saavad samal telefoninumbril helistada esmaspäevast reedeni kell 9.00-17.00 ning laupäeval kell 9.00-13.00 , et saada teavet ja nõu toodete kohta , kokku leppida kohtumisi tehnikutega ning vastata varuosade ja paigaldusmaterjalidega seotud küsimustele. Muidu saab päringuid teha ka Miele tehase klienditeenindusele, kasutades kodulehel olevaid kontaktivorme.

LÜHIKOKKUVÕTE

Seda, et Miele ettevõte ei ole mitte ainult Saksamaa, vaid ka kodumasinate turuliider maailmas, tõestavad ka nende kvaliteetsed täisautomaatsed kohvimasinad. Neid iseloomustab kõrgekvaliteetsete materjalide suurepärane töötlemine, keerukas tehnoloogia ning palju funktsioone ja omadusi. Otsene ja diskreetne disain räägib ka Miele täisautomaatsetest kohvimasinatest. Boschi täisautomaatsete masinate disain ja Melitta täisautomaatsete masinate disain on sama muljetavaldavad .

Kõik see tagab erakordselt hea kohvielamuse , olenemata sellest, kas tegemist on lihtsa kohvi või erikohviga. Miele pakub isegi oma kohvi “Black Edition Nº 1”, mis on kohandatud kohvimasinatele.

Miele toodetud täisautomaatsed kohvimasinad pakuvad kõike, mida kohvisõbrad seda tüüpi seadmelt soovida võivad. Kuna Miele keskendub tootmistehnoloogia osas premium-segmendile, on nende seadmete hinnad vahemikus 800–3650 eurot, mis on ühtlast hinna ja kvaliteedi suhet arvestades täiesti asjakohane . Asjatundjad, kes soovivad end hellitada tippkvaliteediga kohvi või täidlase aroomiga kohvijookidega, peaksid lähemalt uurima Miele täiuslikku täisautomaatset kohvimasinat.

Kohvifoorum – Miele kohvimasinate remont ja hooldus