Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lemmikud0 Ostukorv0
Tootefiltrid

Filtreeri hinna alusel

Tootekategooriad

Kaubamärk

Filtrid

Filter

Näitan kõiki 8 tulemust

 

 

VEEFILTER TÄISAUTOMAATSETELE KOHVIMASINATELE

Paljud tootjad kasutavad veepaagi jaoks filtrikassette. Meilt leiate Jura Claris Blue , Jura Claris Smart , Claris White ja palju teisi Clarise veefiltreid Nivona, Melitta, Miele, Boschi, Siemensi, AEG, Krupsi ja identsete täisautomaatsete kohvimasinate jaoks.

DeLonghi veefiltrid on saadaval ECAM, ETAM ja uuemate ESAM kohvimasinate jaoks. Ka siin asetatakse filtrikassett veepaaki ja seda tuleb vahetada iga 2 kuu tagant. Kas filtrikassett sobib teie DeLonghi mudelile, saate alati üksikasjalikult uurida toote andmetest.

Õige veefiltri Saeco täisautomaatsetele kohvimasinatele saad ka Kohvifoorumist, nagu Saeco AquaClean ja Brita Intenza filtrikassett. Brita Intenza veefiltrit kasutatakse ka Siemensi EQ ja Bosch Vero seeriate puhul. Need filtrid on spetsiaalselt kohandatud vastavatele täisautomaatsetele kohvimasinatele, parandavad kohvi aroomi ja pikendavad teie täisautomaatse masina kasutusiga.

 

Kohvimasina tarvikud – kõik sobivad olenevalt mudelist

Igaühel on oma ideed ja eelistused, kuidas hea kohv peaks maitsema ja kuidas seda valmistada. KOHVIFOORUMist leiate seega igat tüüpi kohvi . Et ka teie masin oma tööd usaldusväärselt teeks, on meil olemas ka vastavad kohvimasina tarvikud.

Kohvimasinad peavad kauem vastu, kui neid regulaarselt puhastada. Meil on selleks lai valik puhastus- ja katlakivieemaldusvahendeid. Olenevalt mudelist on viimased saadaval tablettidena või vedelal kujul. Praktiline on ka täielik puhastuskomplekt, mis sisaldab kõiki vajalikke hooldusvahendeid. Meie kohvimasinate tarvikute hulka kuuluvad ka varuosad, veefiltrid, aga ka täiendavad piimavahustajad, piimajahutid, eemaldatavad anumad või termokohvikruusid. Vaadake lihtsalt KOHVIFOORUMIi veebis – ja ostke oma kohvimasinale mõistliku hinnaga õiged tarvikud!

Ostke Kohvifoorumist  filtreid ja kohvi

Kui olete otsustanud mõne praktilise kohvimasina kasuks, leiate KOHVIFOORUMist ka õiged kohvimasina tarvikud.  Saate tellida oma kohvimasina tarvikud veebist ja lasta need mugavalt koju. Veebipõhise ostu sooritamisel on teil tellimuse vormistamisel vea korral 14-päevane taganemisõigus.